W końcu będzie kabriolet.

Nie będziemy już nawet liczyć ile razy pisaliśmy na naszych łamach o tym dziwnym zjawisku, że w bardzo szybko rozwijającym się polskim rynku carsharingu jak dotąd nie zagościł samochód z otwieranym dachem. Więcej niż połowa lata już za nami, dlatego wielu obserwatorów carsharingu zaczęło tracić już nadzieję, że ktokolwiek udostępni w swojej usłudze samochód w nadwoziu cabrio.

Jak się jednak okazuje, jeszcze tego lata dostępy będzie do wynajęcia pierwszy współdzielony kabriolet w komercyjnym carshararingu w Polsce. Panek CarSharing jeszcze w sierpniu udostępni na początek w Warszawie, Audi TT Roadster, pierwszej generacji. Samochód jest, jak przystało na samochody Panka w kolorze białym, posiada czarną, skórzaną tapicerkę oraz 4-cylindrowy 20-zaworowy silnik benzynowy o mocy 150 koni mechanicznych. To całkiem dużo jak na niewielki i dwuosobowy samochód.

Auto będzie dostępne w aplikacji Panka już od przyszłego tygodnia i najpierw zostanie udostępniony w Warszawie. TT dołączyło do grupy klasyków Retro, więc będzie można skorzystać z tego samochodu nie mając wcześniej wydanej w usłudze nawet złotówki. Cennik grupy Retro w Panek CarSharing można obejrzeć -> tutaj. 

Nasz test, tego ciekawego samochodu dostępny będzie wkrótce na naszym oficjalnym kanale w serwisie Youtube.

Udostępnij przez :

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz