„Nowy” model wjeżdża do Panek CarSharing!

Dawno nie było żadnych nowości w zakresie floty w Panek CarSharing, który dotychczas słynął z największej różnorodności oferowanych samochodów w polskim carsharingu. Panek był w ostatnich miesiącach nieco przyćmiony przez Traficara, który dołączył w ostatnich miesiącach dwa nowe modele (Dacia Sandero oraz Renault Arkana), dzięki czemu możemy tam wybierać już spośród 5 modeli samochodów osobowych, z Grupy Renault.

Czas zatem na ruch Panka, który po miesiącach posuchy wprowadza „nowy” model, jak również markę do swojej usługi, ale też do całej branży carsharingu w naszym regionie, bowiem jak dotąd ze współdzielonej Mazdy otwieranej telefonem, nigdzie w Polsce, jak również w krajach ościennych, skorzystać nie mogliśmy. Panek CarSharing wprowadza do grupy Standard pierwsze kilkadziesiąt egzemplarzy nowej Mazdy 2, z całej floty 150 egzemplarzy, które do końca roku zagoszczą w strefach usługi.

 

Opisując nowy model w tytule dzisiejszego materiału, użyliśmy znaku cudzysłowu, ponieważ o ile faktycznie Mazdy 2 w carsharingu, nie tylko Panka, jak dotąd nie było, tak osoby, które wsiądą do tego samochodu, a są stałymi klientami usługi stwierdzą, że skądś ten samochód już znają i będą mieli rację, ponieważ najnowsza generacja Mazdy 2, to „bliźniak” aktualnej Toyoty Yaris, która również udostępniona jest w usłudze Panka. Auta posiadają ten sam, hybrydowy silnik i automatyczną skrzynię biegów oraz identyczne nadwozie. Jedyne różnice jakie napotkacie gołym okiem, to tylko inne emblematy oraz kołpaki w Mazdach, gdy w pankowych Yarisach znajdziemy aluminiowe felgi.

Różnic nie znajdziemy również w cennikach. Oba modele udostępnione zostały w grupie Standard, której cennik znajdziecie -> tutaj. 

Pierwsze egzemplarze współdzielonej Mazdy wyjeżdżają na ulice Warszawy w poniedziałek 14 listopada.

Udostępnij przez :

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz