Nowe miasto w 4Mobility!

Mapa polskich carsharingów skurczyła się znacznie w ostatnim czasie. Z ponad 10-tki usługodawców współdzielonej mobilności opartej na samochodach osobowych, została w zasadzie tylko trójka pionierów – 4Mobility, Panek oraz Traficar. Ten pierwszy, a jednocześnie najstarszy polski carsharing różni się jednak jednym istotnym szczegółem od pozostałej dwójki. Mianowicie tylko w 4Mobility nie ma możliwości swobodnych przejazdów pomiędzy strefami aglomeracyjnymi. Mimo oferowania usługi w m.in Trójmieście, Wrocławiu czy Poznaniu, u tego operatora nie ma możliwości wynajęcia auta w jednej strefie i zakończenia wynajmu w innej.

Coś jednak w tym temacie w 4Mobility drgnęło, chociaż do pełni szczęścia jeszcze brakuje. Jak można przeczytać w najnowszym doniesieniu najstarszego polskiego carsharingu, powstała właśnie strefa w Grodzisku Mazowieckim. Tym samym zwiększa się powierzchnia strefy 4Mobility w aglomeracji warszawskiej.

Dobrą wiadomością jest fakt, że w ramach aglomeracji, czyli też strefy w Grodzisku Mazowieckim, można przemieszczać się samochodami tego operatora. Możliwy jest zatem bezpłatny zwrot samochodu wynajętego w Warszawie w strefach we wspomnianym Grodzisku oraz Pruszkowie oraz odwrotnie.

Udostępnij przez :

Dodaj komentarz