Nowe miasto w 4Mobility!

Mapa polskich carsharingów skurczyła się znacznie w ostatnim czasie. Z ponad 10-tki usługodawców współdzielonej mobilności opartej na samochodach osobowych, została w zasadzie tylko trójka pionierów – 4Mobility, Panek oraz Traficar. Ten pierwszy, a jednocześnie najstarszy polski carsharing różni się jednak jednym istotnym szczegółem od pozostałej dwójki. Mianowicie tylko w 4Mobility nie ma możliwości swobodnych przejazdów pomiędzy strefami aglomeracyjnymi. Mimo oferowania usługi w m.in Trójmieście, Wrocławiu czy Poznaniu, u tego operatora nie ma możliwości wynajęcia auta w jednej strefie i zakończenia wynajmu w innej.

Coś jednak w tym temacie w 4Mobility drgnęło, chociaż do pełni szczęścia jeszcze brakuje. Jak można przeczytać w najnowszym doniesieniu najstarszego polskiego carsharingu, powstała właśnie strefa w Grodzisku Mazowieckim. Tym samym zwiększa się powierzchnia strefy 4Mobility w aglomeracji warszawskiej.

Dobrą wiadomością jest fakt, że w ramach aglomeracji, czyli też strefy w Grodzisku Mazowieckim, można przemieszczać się samochodami tego operatora. Możliwy jest zatem bezpłatny zwrot samochodu wynajętego w Warszawie w strefach we wspomnianym Grodzisku oraz Pruszkowie oraz odwrotnie.

Udostępnij przez :

Ten post ma jeden komentarz

  1. I also believe that mesothelioma cancer is a scarce form of melanoma that is often found in those people previously exposed to asbestos. Cancerous tissues form in the mesothelium, which is a protecting lining that covers most of the body’s bodily organs. These cells ordinarily form in the lining of the lungs, abdomen, or the sac which encircles the heart. Thanks for sharing your ideas.

Dodaj komentarz