Nowe Mercedesy w Panku.
Po GLA i E-klasie – Sprintery!

Cargo-Carsharing rośnie w siłę. Właśnie dziś wyjechały na ulice Warszawy pierwsze 2 z docelowo 20 sztuk dostawczego Mercedesa Sprintera, który dołączył do usługi Panek CarSharing. Bagażowy Mercedes dołączy do grupy Cargo, w której spotka udostępnione wcześniej bliźniacze modele: Opla Movano i Renault Mastera. Pierwszy współdzielony „dostawczak z gwiazdą” w polskich usługach udostępniony został w Warszawie, natomiast podobnie jak pozostałe, wymienione wcześniej modele będzie on docelowo do wynajęcia w wybranych strefach Panek CarSharing, czyli poza Warszawą: w Krakowie, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście i we Wrocławiu. Co nie bez znaczenia, samochody dostawcze, w tym nowego Sprintera, można wynajmować w wymienionych lokalizacjach i zwracać w innych spośród przywołanego powyżej zbioru miast, czyli: Sprinter wynajęty w strefie w Warszawie może zostać zwrócony np. w Lublinie albo Szczecinie i odwrotnie.

Po dodaniu zapowiadanego kompletu Sprinterów pełna flota dużych, współdzielonych, dostawczych samochodów Panek CarSharing urośnie do poziomu 40 sztuk, co uczyni ją największą w Polsce w tej kategorii. Poza Pankiem duże samochody cargo, udostępniają również: CityBus (Śląsk i Częstochowa) Wozibus (Śląsk, Częstochowa i Kraków) oraz Traficar (Kraków, Poznań, Śląsk, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław), który poza niewielką liczbą Renault Masterów, oferuje prawie setkę mniejszych bagażówek w postaci Renault Kangoo.

Cena dużego Mercedesa od Panek CarSharng jest identyczna jak pozostałych samochodów z grupy „cargo” tego operatora i wynosi w cenniku standardowym (oprócz niego do wyboru jest również cennik minutowy i kilometrowy):
0,99 PLN – minuta jazdy
0,15 PLN – minuta postoju
1,09 PLN – kilometr
Nowe Sprintery można wynajmować również w pakietach, gdzie najkrótszy, trwający 120 minut, kosztuje 89 PLN, a dobowy to koszt 199 PLN.

Pełny cennik samochodów grupy „cargo” w Panek CarSharing

Udostępnij przez :

Ten post ma 5 komentarzy

  1. Reading your article has greatly helped me, and I agree with you. But I still have some questions. Can you help me? I will pay attention to your answer. thank you.

Dodaj komentarz