Multipla na minuty?
Nie, bo na zawsze!

Minęło już trochę czasu odkąd Panek CarSharing zaskoczył nowym klasykiem w grupie FUN. Ostatnim samochodem dodanym do tej grupy był Mercedes SL500, który cieszył klientów pod koniec zeszłego lata.

W tej chwili nie wiadomo nic o dalszych planach wobec specjalnej grupy FUN, natomiast znane są przyszłe losy jednego z najbardziej nietypowych aut jakie pojawiły się w polskim carsharingu, czyli kultowego Fiata Multipli.

Jedyne 6-osobowe auto we współdzielonej flocie Panka odeszło na zasłużoną emeryturę, ale jeśli ktoś ma szczególny sentyment do tego sympatycznego pojazdu i chciałby wbrew idei carshaingu, mieć go tylko dla siebie, to lepszej okazji ku temu nie będzie, bowiem „pankowy” Fiat Multipla jest nagrodą w wakacyjnym konkursie operatora.

Laureat konkursu wygra Multiplę, ale nie na dobę, miesiąc czy rok, ale na zawsze. Co zatem trzeba zrobić aby zostać „szczęśliwym” posiadaczem tego niezwykłego pojazdu z współdzieloną historią?

Wystarczy do 31 lipca wydać w usłudze Panek CarSharing na przejazdy minimum 20 PLN oraz podzielić się informacją, komu zamierzacie podrzucić wygraną Multiplę oraz uzasadnić ten wybór w komentarzu na profilu Panek CarSharing na Facebooku.

Taka okazja już się nie powtórzy. A dla tych, którzy nie zdążyli przeżyć niesamowitych wrażeń związanych z przejażdżką tym wspaniałym samochodem, zostawiamy nasz video-test, gdzie zobaczycie choć namiastkę tego, co oferuje ten legendarny samochód.

Udostępnij przez :

Dodaj komentarz