Już za chwileczkę,
już za momencik…

Aktualna aplikacja używana przez Panek CarSharing zadebiutowała prawie 5 lat temu i od tego czasu, mimo wielu aktualizacji i dodawanych funkcjonalności, bazowała na tym samym silniku i stałej szacie graficznej. Od pewnego czasu jednak Panek nie krył się z deklaracjami, że dni obecnie używanej aplikacji są policzone i od dwóch lat prowadzone były prace nad zupełnie nowym systemem do wynajmu samochodów Panka.

Pierwsze informacje na temat startu nowej aplikacji pojawiały się już w 2021 roku, natomiast  data startu nowej aplikacji była bliżej nieokreślona. Dziś, w pierwszy dzień wiosny, możemy zdradzić, że premiera długo oczekiwanego „nowego otwarcia” Panek CarSharing odbędzie się właśnie wiosną i to wczesną.

Nowa aplikacja to nie tylko nowe grafiki i stylistyka, a zupełnie inne podejście do sposobu wynajmu samochodów.

Więcej szczegółów na temat nowości, które kryje w sobie nowy system Panka już wkrótce, a już dzisiaj zapraszamy do obejrzenia naszego video-testu nowej aplikacji, który pojawi się już za kilka dni.

Udostępnij przez :

Ten post ma 5 komentarzy

  1. bursa kompresör

    Bursa’nın en güvenilir kompresör çözümleri için buradayız! Kaliteli ürünlerimizle verimliliğinizi artırın.

  2. hackdra

    Hackdra is a cyber security company that can provide smart contract auditing, pen-testing, bug bounty, blockchain, web3, DeFi, NFT, and ARM services with AI.

  3. Google Ads

    Adify.dk – Ekspert i digital markedsføring og annoncering

Dodaj komentarz