4Mobility ruszyło w Krakowie.

Kilka dni temu wspominaliśmy na naszych łamach o zamknięciu jednej z lokalizacji przez 4Mobility. Najstarszy polski carsharing zdecydował się zamknąć swoją najmniejszą lokalizację w Siedlcach „odziedziczoną” przez Polską Grupę Energetyczną. Dzisiaj przyszedł jednak czas na odwrotny kierunek, bowiem 4Mobility otworzyło ostatecznie zapowiadaną od dawna strefę w Krakowie. Samochody 4Mobility udostępnione zostały w ostatnią sobotę i są już dostępne dla zarejestrowanych w usłudze klientów.

W grodzie Kraka 4Mobility udostępniło łącznie 40 sztuk samochodów marki Audi. Wśród „krakowskiej” floty znajdziemy modele A3 i Q2. W przypadku tego pierwszego modelu klienci otrzymali do dyspozycji zarówno samochody ze standardowym oklejeniem jak i auta w odmianie „black”, które są go pozbawione.

Kraków dołączył do pięciu wcześniej udostępnionych stref (poza wspomnianymi na wstępie, wyłączonymi już Siedlcami), czyli Poznania, Rzeszowa, Trójmiasta, Warszawy i Wrocławia. Pomimo faktu, że usługa 4Mobility jest usługą niestacjonarną, gdzie klienci mogą kończyć rozpoczęty wynajem w dowolnej części strefy (poza zablokowanym rejonem Starego Miasta i Dworca Głównego) to podobnie jak w przypadku wymienionych wcześniej lokalizacji 4Mobility, klient nie może kończyć wynajmów w innych lokalizacjach tego operatora.

Ceny wynajmu samochodów w strefie w Krakowie są identyczne jak w pozostałych lokalizacjach i można się zapoznać z nimi w tym miejscu. 

Udostępnij przez :

Ten post ma 3 komentarzy

  1. Viagra

    Fluoxetine 40mg Eating Disorder Where To Order

Dodaj komentarz