I Łódź się doczekała. EasyShare wjeżdża do „miasta włókniarzy”

  • Post author:
  • Post category:Polska

Wczorajszy dzień okazał się szczęśliwy dla mieszkańców Łodzi. Trzecie największe polskie miasto doczekało się swojego pierwszego systemu współdzielonej mobilności samochodowej. Usługą, która rozpoczęła łódzką przygodę z carsharingiem, jest znany z poznańskich ulic EasyShare. Podobnie jak w Poznaniu, w Łodzi usługa oparta jest na hybrydowych Toyotach Yaris. Cena proponowana w Łodzi oparta jest na tradycyjnym modelu mieszanym, czyli na jednoczesnej opłacie za minutę przejazdu (0,50 PLN), oraz na opłacie za pokonany dystans (0,65 PLN za km). Standardowo, obecna jest również opłata za postój w trakcie trwającego wynajmu, która wynosi 0,10 PLN za każdą minutę w postoju.

Pierwsze samochody EasyShare pojawiły się już na ulicach Łódzi, a proces rejestracji w usłudze jest identyczny jak dla klientów z Poznania. Do wynajmów w obu miastach służy też ta sama aplikacja, dlatego zarejestrowany klient, który dotychczas korzystał z tego systemu w Poznaniu, może śmiało za pomocą tego samego konta korzystać z usługi w Łodzi. Na dzisiaj, podobnie jak w momencie wprowadzania usługi na poznańskie ulice, do dyspozycji klientów oddana jest ograniczona liczbowo flota, jednak możemy zapewnić, że będzie ona się stale powiększać. Za zdjęcie ilustrujące nasze doniesienie, posłużył obrazek z dzisiejszego poranka, z autostrady A2, gdzie uchwyciliśmy nowe Yarisy tego programu zmierzające w kierunku Łodzi. Ze względu na ograniczoną jeszcze w tej chwili flotę, poza granicami działania usługi znalazła się duża część miasta, jednak można założyć, że jej zasięg będzie się powiększał wprost proporcjonalnie do zagęszczania flotą łódzkiej usługi.

Udostępnij przez :

Ten post ma 3 komentarzy

  1. 兒童色情

    Taç Halı 2015 yılından itibaren müşteri ilişkileri yönetimi programı kullanmaktadir. Bu program sayesinde iş akışı anlık olarak müşterimizin irtibat için izin verdiği telefon numarasına SMS olarak ve/veya kendisine iletilen kullanıcı adı ve şifre ile web sayfamız üzerinden sisteme giriş yapabilmektedir.

Dodaj komentarz