Hotel i carsharing w jednej aplikacji? W Azji już tak.

Socar, czyli największy operator carsharingu w Korei Południowej uruchomił SocarStay, czyli przełomową platformę integrującą współdzielenie samochodu i rezerwację hotelu w jednej aplikacji. Posunięcie to jest o tyle znaczące, ponieważ stanowi pewnego rodzaju rewolucję wychodzącą naprzeciw rozwijającemu się globalnemu sektorowi rezerwacji podróży online, który z roku na rok znacząco powiększa swoją wartość.

SocarStay oferuje unikalną funkcjonalność, które łączy współdzielenie samochodu i rezerwację zakwaterowania, w przeciwieństwie do tradycyjnych internetowych biur podróży, które wymagają oddzielnych platform do rezerwacji samochodów. Co prawda w największej w Europie platformie Booking.com zarezerwujemy pokój jak również wynajmiemy samochód, to jednak zastosowane tam rozwiązanie dotyczy ofert tradycyjnego wynajmu. Możliwości wynajmu auta w trybie carsharing na tej platformie nie znajdziemy, choć to może dziwić, biorąc pod uwagę, że HUBy współdzielonej mobilności samochodowej na terenach portów lotniczych w Europie są już standardem.

W ramach oferty startowej klienci Socar, którzy połączą rezerwację samochodu i zakwaterowania, otrzymają do końca sierpnia bezpłatny kupon na 24-godzinny wynajem Socar. Dyrektor generalny Socar, Jae-wook Park, twierdzi, że SocarStay to „jedyny produkt, który pozwala użytkownikom zarezerwować transport i zakwaterowanie po obniżonej cenie za pośrednictwem jednej aplikacji.

Udostępnij przez :

Ten post ma jeden komentarz

  1. MESUDE

    En uygun fiyata aylık yıllık k1 belgeli panelvan araç kiralama sitesi

Dodaj komentarz