Challenge Accepted!
Challenger w Panek CarSharing.

 • Post author:
 • Post category:Polska

Sezon ogórkowy w polskim carsharingu w pełni. Nie dzieje się w ostatnich tygodniach na naszym rodzimym rynku zbyt wiele, co mogłoby dla obserwatorów współdzielonej mobilności w Polsce wydać się interesujące. Pojawiają się jednak na szczęście pierwsze symptomy poprawy sytuacji, za co na pewno należy uznać premierę nowego samochodu w grupie FUN w Panek CarSharing.

Dodge Challenger, bo tak nazywa się najnowszy nabytek Panka zasili najwyższą linię Extreme, w której udostępniane są najrzadsze, najmocniejsze i najbardziej działające na zmysły klasyki światowej motoryzacji.

Challenger w pierwszych skojarzeniach nie jest tym samym co najbardziej kultowy obok Vipera Dodge, czyli model Charger, natomiast te subiektywne opinie wynikają ze statusu klasycznego Chargera z lat 70-tych ubiegłego wieku, gdy poprzez obecność Chargera w wielu produkcjach filmowych, to właśnie ten model a nie Challenger postrzegany jest jako bardziej atrakcyjny samochód. W przypadku współczesnych odmian obu modeli, atrakcyjniejszym modelem jest zdecydowanie Challenger, dlatego właśnie takie auto otrzymaliśmy w usłudze Panek CarSharing.

Egzemplarz Challengera to samochód z silnikiem V6 o mocy 300 koni mechanicznych. Auto udostępnione jest tradycyjnie dla aut z grupy Extreme w Warszawie, na parkingu przed Pałacem Kultury i Nauki.

Zakładka z informacjami na temat linii Extreme w Panek CarSharing, w raz z cenami samochodów w tej linii znajdziecie -> tutaj.

Na koniec jeszcze zapraszamy do obejrzenia naszego video-testu najnowszego nabytku Panek CarSharing, na naszym kanale w serwisie Youtube.

Udostępnij przez :

Ten post ma 15 komentarzy

 1. fitspresso

  The most talked about weight loss product is finally here! FitSpresso is a powerful supplement that supports healthy weight loss the natural way. Clinically studied ingredients work synergistically to support healthy fat burning, increase metabolism and maintain long lasting weight loss. https://fitspresso-try.com/

 2. vizgdodo

  Ad majorem Dei gloriam — К вящей славе Божией

 3. Sopswobby

  otc provera clomid She found a pharmacy in Elmsdale that can give her another 30 tablets, which she is picking up on Wednesday, and is still searching for yet another one to get the final 30

 4. sex tube

  wow, awesome blog.Really looking forward to read more. Awesome.

 5. Jalen Aguirre

  I like the efforts you have put in this, regards for all the great content.

 6. porn

  naturally like your web site however you need to take a look at the spelling on several of your posts. A number of them are rife with spelling problems and I find it very bothersome to tell the truth on the other hand I will surely come again again.

Dodaj komentarz