Challenge Accepted!
Challenger w Panek CarSharing.

  • Post author:
  • Post category:Polska

Sezon ogórkowy w polskim carsharingu w pełni. Nie dzieje się w ostatnich tygodniach na naszym rodzimym rynku zbyt wiele, co mogłoby dla obserwatorów współdzielonej mobilności w Polsce wydać się interesujące. Pojawiają się jednak na szczęście pierwsze symptomy poprawy sytuacji, za co na pewno należy uznać premierę nowego samochodu w grupie FUN w Panek CarSharing.

Dodge Challenger, bo tak nazywa się najnowszy nabytek Panka zasili najwyższą linię Extreme, w której udostępniane są najrzadsze, najmocniejsze i najbardziej działające na zmysły klasyki światowej motoryzacji.

Challenger w pierwszych skojarzeniach nie jest tym samym co najbardziej kultowy obok Vipera Dodge, czyli model Charger, natomiast te subiektywne opinie wynikają ze statusu klasycznego Chargera z lat 70-tych ubiegłego wieku, gdy poprzez obecność Chargera w wielu produkcjach filmowych, to właśnie ten model a nie Challenger postrzegany jest jako bardziej atrakcyjny samochód. W przypadku współczesnych odmian obu modeli, atrakcyjniejszym modelem jest zdecydowanie Challenger, dlatego właśnie takie auto otrzymaliśmy w usłudze Panek CarSharing.

Egzemplarz Challengera to samochód z silnikiem V6 o mocy 300 koni mechanicznych. Auto udostępnione jest tradycyjnie dla aut z grupy Extreme w Warszawie, na parkingu przed Pałacem Kultury i Nauki.

Zakładka z informacjami na temat linii Extreme w Panek CarSharing, w raz z cenami samochodów w tej linii znajdziecie -> tutaj.

Na koniec jeszcze zapraszamy do obejrzenia naszego video-testu najnowszego nabytku Panek CarSharing, na naszym kanale w serwisie Youtube.

Udostępnij przez :

Dodaj komentarz