Carsharing gra z WOŚP!

  • Post author:
  • Post category:Polska

Styczeń nierozerwalnie kojarzy się w Polsce z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która gra dla nas wszystkich już od trzech dekad. Z tej okazji postanowiliśmy spojrzeć czy i w jaki sposób do wspólnej dobroczynnej zbiórki dołączyli się polscy operatorzy carsharingu.

Dwóch największych operatorów: Panek oraz Traficar zdecydowało się na przekazanie na orkiestrowe aukcje coś od siebie. Traficar powierzył ważny przez cały rok voucher o wartości aż 1 000 złotych, za równowartość którego można odbyć kilkadziesiąt miejskich przejazdów, lub kilka dłuższych, na przykład weekendowych wyjazdów.

Panek natomiast ofiarował na aukcje aż dwa samochody z grupy FUN, których zakup w obecnych czasach jest nie lada wyzwaniem. Mowa tutaj Syrenie 105 oraz Zaporożcu 968A. Oba samochody, to kultowe klasyki, których w latach PRLu było bez liku na polskich ulicach, a dziś jedyny sposób aby dostrzec je w ruchu to udział w zlocie samochodów klasycznych, lub do niedawna korzystanie z usługi Panek CarSharing, bowiem oba samochody jeszcze przed kilkoma tygodniami były dostępne do wynajmu u tego operatora.

Zarówno Syrena jak i Zaporożec są sprawne i gotowe do jazdy, co poświadcza ekspertyza rzeczoznawcy dostępna do wglądu na aukcji, do których odnośnik opublikowaliśmy poniżej.

Niezmiernie cieszy, że każda z wymienionych aukcji osiągnęła już wyższą cenę niż wartość oferowanego daru. Voucher Traficara licytowany jest już powyżej jego nominalnej wartości, a Zaporożec przekroczył kwotę 20-tu, a Syrena już 33 tysięcy złotych. Co najważniejsze do końca aukcji pozostał jeszcze ponad tydzień, więc można liczyć, że ceny licytowanych przedmiotów jeszcze wzrosną.

Voucher Traficar

Zaporożec 968A

Syrena 105 Lux

 

Udostępnij przez :

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

  2. Stan

    Klikam na link do licytacji Zaporożca i się otwiera Syrenka, klikam na Syrenkę i się otwiera Zaporożec. Musicie to naprawić 🙂

Dodaj komentarz