4Mobility wycofało Hyundaie.

Pierwsza połowa kwietnia stoi w polskim carsharingu zdecydowanie pod znakiem odwrotów, zamknięć i redukcji. Dzisiejsze doniesienie niestety również wpisuje się w ten „trend” a dotyczy ono wycofania z usługi 4Mobility kompletu samochodów grupy „Economy” tego operatora, czyli Hyundaia i30, który dotąd był najtańszym samochodem w całej jego flocie. W usłudze nadal pozostają modele Audi oraz elektryczne Nissany Leafy.

Pomimo faktu, że informacje na temat tego modelu i tej grupy można znaleźć nadal na stronie internetowej usługodawcy, to jednak próżno szukać Hyundaia w aplikacji 4Mobility. Cała koreańska flota, licząca kilkadziesiąt egzemplarzy została usunięta z usługi. Jak informuje sam operator, decyzja o wycofaniu i30 związana była z zakończeniem cyklu eksploatacji tego modelu w usłudze, wszak został on wprowadzony na początku 2018 roku, czyli ponad 3 lata temu. Ponadto jak deklaruje 4Mobility, Audi A3 cieszy się znacznie większym zainteresowaniem klientów niż wycofany Hyundai.

Powyższa informacja dotyczy klientów strefy warszawskiej, ponieważ tylko w niej w ostatnim czasie oferowany był koreański kompakt, natomiast jak podaje 4Mobility, usunięcie jednego modelu jest jednocześnie zwiastunem tego, że wkrótce na jego miejsce ma pojawić się coś zupełnie nowego, jednak na szczegóły przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Udostępnij przez :

Ten post ma 59 komentarzy

  1. 20bet

    I am currently writing a paper that is very related to your content. I read your article and I have some questions. I would like to ask you. Can you answer me? I’ll keep an eye out for your reply. 20bet

  2. XMC Polska

    Krytykuj przyjaciela w cztery oczy, a chwal zawsze przy świadkach i podwładnych. Leonardo da Vinci & Tm.

Dodaj komentarz