Audi TT od Panek CarSharing
„trochę gorsze”… od Porsche.

Nieco ponad dobę wytrzymał w usłudze Panek CarSharing, wprowadzony ledwo w ostatni czwartek, pierwszy kabriolet w polskim carsharingu, czyli Audi TT Roadster. Samochód dzisiejszej nocy spłonął na warszawskich Bielanach. Tym samym Audi TT dołączyło do Porsche Cayman tego samego operatora, które w zeszłym roku, po kilkunastu godzinach działania w usłudze, zostało rozbite w kolizji drogowej.

Póki co nie wiadomo co było powodem pożaru dwuosobowego Audi, jednak z informacji bezpośrednio od operatora wiadomo, że samochód chwilę przed spłonięciem znacznie przekraczał prędkość, pędząc po Wisłostradzie ponad 170 km/h, również znacznie przekraczając obroty silnika. W pożarze samochodu nikt nie ucierpiał, a chwilę po objęciu samochodu płomieniami na miejsce przyjechała straż pożarna, która ugasiła samochód, który jednak spłonął niemal doszczętnie, dlatego na pewno nie zobaczymy go już w usłudze Panek CarSharing.

Nasz test, wykonany na krótko przed tym zdarzeniem, znajdziecie tutaj -> LINK DO FILMU

Udostępnij przez :

Ten post ma 2 komentarzy

  1. We happen to be professional wholesale distributor of jerseys, specialized in supplying General Jerseys
    and personalized jerseys. Jerseys together with 100% stitched authentic
    quality, all Numbers, Logos and Labels are sewn on and embroidered.

    wholesale jerseys from china

  2. Znafca

    A to nie jest tak że bezpieczny limit obrotów ustala producent? Tak zwana odcinka/ odcięcie zapłonu, więc jak ten kierowca mogł przekroczyć limit obrotów? Głupoty piszecie… a może nie 170 tylko 70 jechał?

Dodaj komentarz