4Mobility rozwija skrzydła.

  • Post author:
  • Post category:Polska

Efektywna mobilność to jedna z kluczowych potrzeb mieszkańców dużych aglomeracji, w tym oczywiście Warszawy. W stolicy w 2016 roku było zarejestrowanych prawie 1,5 miliona pojazdów! Carsharing jest więc niekwestionowaną przyszłością – prognozuje się bowiem, że do końca 2020 roku w całej Europie będzie z niego korzystać 15 milionów użytkowników. Współdzielenie aut w formule Carsharingu powinno być proste, intuicyjne, atrakcyjne kosztowo oraz – co najważniejsze – usługa musi być łatwo dostępna. W związku z tym stale uruchamiamy nowe punkty, z których można odebrać auto i jechać z 4Mobility. Już teraz jesteśmy dostępni w ponad 30 lokalizacjach, w tym przy ośmiu stacjach metra (Świętokrzyska, Politechnika, Wilanowska, Służew, Ursynów, Imielin, Natolin i Kabaty), a od niedawna także przy Lotnisku Chopina – mówi Paweł Błaszczak, CEO 4Mobility.

Taką oto wiadomość udostępniło 4Mobility, pokazując że bardzo poważnie podchodzą do rozwoju swojej usługi na terenie Warszawy. Udostępnienie bazy do pobierania i zwrotu samochodów na terenie portu lotniczego Okęcie oraz przy Dworcu Centralnym, pozwoli na realne zwiększenie atrakcyjności warszawskiej usługi, a także skutecznie zwiększy wachlarz dostępnej mobilności dla przybywających do Warszawy odwiedzających, zarówno tych przybywających do polskiej stolicy, drogą powietrzną, oraz traktami kolejowymi.

W obecnej chwili obie lokalizacje są jeszcze niedostępne w aplikacji mobilnej, ale można spodziewać się że już wkrótce klienci usługi, będą mogli pobrać i zostawić wynajmowane samochody w nowo dodanych, atrakcyjnych lokalizacjach.

Udostępnij przez :

Dodaj komentarz