Wysyp dobowych promocji w polskim carsharingu.

Inflacja szaleje, natomiast kto jak kto, ale klienci polskiego carsharingu nie powinni narzekać na ceny usług w listopadzie. Polski rynek mocno się skonsolidował, w efekcie czego w grze pozostało już tylko trzech operatorów i co ciekawe, każdy z nich oferuje w listopadzie naprawdę solidne promocje, które dotyczą dłuższych wynajmów.

Przegląd zaczniemy od Traficara, który promocję na stawki dobowe oferuje już od dłuższego czasu i większość klientów zapewne zapomniała, że aktualna stawka dobowa jest tam cały czas „promocyjna”.

Dla przypomnienia, wszystkie samochody osobowe, poza nowym Renault Arkana, który zadebiutował w Traficarze zaledwie 2 tygodnie temu, w wynajmie na 24 godziny, kosztuje 69 PLN, co ciężko było do niedawna przebić. Cena kilometra w promocyjnym pakiecie wynosi 0,89 PLN.

Wczoraj natomiast wyzwanie rzucił Panek CarSharing, który zaoferował aż 50 % zniżki na wszystkie pakiety dobowe oraz tygodniowe, dzięki czemu wynajem najtańszej klasy Economy zaczyna się od już 59,50 PLN za dobę. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę, że wynajmy dobowe i dłuższe, wykorzystywane są zazwyczaj na dłuższe przejazdy, dlatego w większości przypadków niezbędne będzie wykorzystanie karty paliwowej dostępnej w samochodach Panka, a pamiętać należy, że za każdorazowe zatankowanie samochodu od Panek CarSharing, gdy poziom paliwa wynosi poniżej 50% przedpłaconą kartą, otrzymamy 10 PLN bonusu, do wykorzystania, dlatego relatywnie cenę stawki dobowej można obniżyć o dodatkowe 10 PLN. Cena kilometra w pakietach wynosi 1,04 PLN.

Ciekawą promocję zaproponował również najstarszy rodzimy carsharing, czyli 4Mobility w którym wynajmiemy nowe Audi A3 na dobę już za 149 PLN. Kilometr w pakiecie kosztuje 1,05 PLN. Warto jednak zauważyć, że jeśli decydujemy się na wynajem pakietowy w „czwórkach” lepszym rozwiązaniem będzie pakiet dobowy w kwocie 179 PLN, ponieważ w nim kryje się 50 darmowych kilometrów, które nie występują w najtańszym pakiecie za 149 PLN.

Zatem jeśli planujesz wynajem samochodu w najbliższych dniach, to zdecydowanie warto rozważyć ofertę jednego z polskich operatorów carsharingu.

Udostępnij przez :

Ten post ma 8 komentarzy

  1. Tew

    Gry online to dość wyjątkowy typ gier, który jednak ma swoich wiernych fanów. Mogłoby się wydawać, że mówimy tutaj o tytułach, które najlepsze lata mają już dawno za sobą. Jednak takie przekonanie jest błędne, tak się bowiem składa, że gry przeglądarkowe cieszą się niesłabnącą popularnością przyciągając do siebie naprawdę wielu graczy. Kluczowa jest tutaj z pewnością różnorodność gier online bowiem wśród nich znajdzie się coś praktycznie dla każdego. Bez względu na to czy jest się fanem gry w kulki, gier typu dopasuj 3, mahjonga, strzelanek, gier strategicznych czy wyścigów to wśród gier przeglądarkowych znajdzie się interesujące tytuły. Tego, powstałego w 2000 roku dostawcy pokera chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to najbardziej popularny poker room, który jest pionierem wśród innych platform w branży pokera online. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, nie ważne czy jest się amatorem czy profesjonalistą. Bogata oferta turniejowa i rodzaje gier mniej popularnych to jedne z największych zalet Pokerstars. Wadą tego poker roomu to z pewnością kontakt z supportem w celu rozwiązania problemu.
    http://apable.kr/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=10117
    Bang! Bang! Bang! I już prawie po Tobie towarzyszu… Czy odważysz się kolejny raz zaryzykować i oszukać innych zawodników? Czy w końcu dopisze Ci szczęście? Rosyjska Ruletka jest świetnym tytułem imprezowym, który spodoba się fanom blefu i szybkich rozgrywek. Klimatyczne wykonanie, proste zasady i wysoki stopień ryzyka sprawią, że będziecie do tej gry często wracać. Najpierw do gry zasiadł niejaki Harald zza naszej zachodniej granicy. 5 września … more Ruletka na kieliszki ma bardzo proste zasady – nawet po kilku udanych rundach będziecie pamiętać, o co w niej chodzi. Chociaż niektórzy dopatrują się źródeł tej gry nawet w starożytnej Grecji, mechanizm ruletki w znanej nam dziś formie wywodzi się z nowożytnej Francji. Był to ponoć wynalazek samego Blaise’a Pascala, który w XVII w. starał się wynaleźć perpetuum mobile, czyli samonapędzający się mechanizm. Jego starania nie zakończyły się sukcesem, ale mechanizm szybko znalazł swoje zastosowanie w ówczesnych zagłębiach hazardu na terenie Francji. W połowie XIX w. dodane zostało do niej zero, aby zwiększyć przewagę kasyna nad graczami.

  2. Michał

    W traficarze to raczej arkana a nie arona

Dodaj komentarz