Szczęśliwego Nowego Roku życzy redakcja autonaminuty.org

  • Post author:
  • Post category:Świat

W związku z nadchodzącym Nowym Rokiem, redakcja portalu autonaminuty.org chciałaby życzyć dzisiaj swoim czytelnikom i obserwatorom szampańskiej zabawy sylwestrowej, oraz szczęśliwego Nowego Roku, aby był on dla Was przynajmniej tak samo owocny jak odchodzący właśnie do historii rok 2018, był dla carsharingu w Polsce i na świecie.
Rok 2018 dla współdzielonej mobilności stał w Polsce pod znakiem gwałtownego rozwoju.. Otworzyli swoje usługi nowi operatorzy, dotychczasowi powiększyli swoje floty i dołączyli do sieci nowe lokalizacje. Systemy wzbogacały się o nowe funkcjonalności, a co najważniejsze wzrastała liczba osób które odkryły w carsharingu usługę która na stałe weszła do ich życia.
Dla naszego portalu rok 2018 również stał pod znakiem rozwoju, jednak to właśnie nadchodzący 2019 będzie prawdziwą rewolucją. Już w styczniu przywita Was zupełnie nowa, bardziej funkcjonalna i profesjonalna strona internetowa. Przygotowujemy dla Was również sprawozdania z testów kilku ciekawych usług ze świata, oraz interesujące materiały odnośnie planów dla carsharingu zarówno w Polsce i na świecie. A to wszystko po to, aby nasz portal stałe dostarczał dla Was najciekawszych i najświeższych informacji na temat carsharingu i całej współdzielonej mobilności zarówno w Polsce i na świecie.
Udostępnij przez :