Renault Arkana w Traficarze!
Co będzie następne?

Potwierdziło się. Nos nas nie zawiódł i prawidłowo wytypowaliśmy najnowszego członka floty Traficara. Będzie to pierwszy w historii zarówno marki Renault, jak i usługi Traficar samochód segmentu SUV Coupe, czyli Renault Arakana.

Nowy model skrywa kilka nowości, jak choćby automatyczną skrzynię biegów, która dotychczas była w Traficarze spotykana gównie w samochodach elektrycznych. Nowością są również odmienne ceny, wobec reszty osobowej floty, które dotychczas były identyczne niezależnie od oferowanego modelu, dzięki czemu w tej samej cenie można było wynająć m.in Dacię Spring jak i Renault Zoe.

Cena Arkany jest naturalnie wyższa i obecnie została ustalona w następujących wartościach:
– Start – 3,99 PLN
– Kilometr – 2,19 PLN
– Doba – 99 PLN
– Kilometr w dobie – 0,99 PLN

Określenie „obecnie” ma tutaj istotne znaczenie, ponieważ jak przyznaje sam operator, obecnie zaproponowana stawka dobowa jest promocyjna i obowiązuje do dnia 15 grudnia, a od tego momentu wzrośnie do standardowej stawki 129 PLN za okres wynajmu na 24 godziny.

Dodanie modelu Arakana jest potwierdzeniem zmiany strategii flotowej Traficara, która dotychczas bazowała głównie na jednym, podstawowym modelu, którym na samym początku był Opel Corsa, a później na długie lata zyskał ten status model Renault Clio. Dopiero od niedawna Traficar stosuje ofensywę flotową, która wcześniej nie miała miejsca. Przypomnijmy, że nie dalej jak w sierpniu usługodawca dodał do floty Dacię Sandero i po upływie niespełna kwartału gościmy kolejny model. A to zapewne dopiero początek.

Skąd optymizm wobec dalszego rozwoju floty Traficara? Wynika on z faktu przejęcia przez „spółkę matkę” Traficara – firmę Holding1 największej sieci dealerów marek Renault i Dacia – RRG, dzięki czemu dalsza ofensywa modelowa samochodów koncernu Renault w sieci „fioletowego” usługodawcy jest więcej niż realna.

 

Udostępnij przez :

Ten post ma 2 komentarzy

  1. gate.io

    I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

Dodaj komentarz