Nowe Yarisy w Panek CarSharing.

Akcja „Gorący Sierpień” zapoczątkowana kilka dni temu przez Panek CarSharing nabiera tempa. Do Warszawy wjeżdżają właśnie pierwsze Toyoty Yaris, najnowszej generacji, które zasilą flotę tego operatora. Nowe Yarisy, podobnie jak model na którym Panek zaczynał swoją carsharingową działalność, są napędzane niezawodnym silnikiem hybrydowym, połączonym z automatyczną skrzynią biegów i podobnie jak większość współdzielonych samochodów tego operatora są białe. Nowych Toyot będzie docelowo 200 sztuk i mimo, że rozpoczynają one w Warszawie, to będą one udostępniane również w innych miastach sieci Panek CarSharing i nie będzie w ich przypadku ograniczeń w przejazdach pomiędzy wszystkimi 150 miastami na mapie tego usługodawcy.

Nowe Yarisy to dalszy ciąg ofensywy modelowej w Panek CarSharing i drugi nowy model hybrydowy w tym roku (po Corolli kombi udostępnionej w zeszłym tygodniu – na razie wypuszczono jedną sztukę, jednak ma tych samochodów być więcej). Po Yarisie dodane zostaną jeszcze inne modele, jednak na ich temat nie ma póki co potwierdzonych informacji.

Wraz z nowym Yarisem, debiutuje w usłudze nowa grupa cennikowa – Economy Plus, która jest nieco droższa od podstawowej grupy Economy i oprócz nowego Yarisa znajdziemy w niej elektrycznego Smart, przesuniętego z grupy Economy.

Pełny cennik najnowszej grupy do wglądu –> tutaj.

Udostępnij przez :

Ten post ma 4 komentarzy

  1. 20bet

    Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

Dodaj komentarz