4Mobility startuje w Katowicach!

Ciekawe wieści dotarły ze Śląska. Najstarszy polski carsharing zdecydował się na otwarcie strefy wynajmu na terenie Katowic. Wydawać by się mogło, że czas ekspansji usług współdzielonej mobilności samochodowej dobiegł już końca, natomiast ruch 4Mobility to w ostatnich tygodniach już kolejne otwarcie nowej strefy, po Kielcach, Olsztynie i Radomiu, w których pojawiły się strefy Panek CarSharing.

Wspomniane 3 miasta, w których otworzył swoje strefy Panek, to powrót do lokalizacji, w których ten operator działał jeszcze w zeszłym roku i jest to jedyny usługodawca, który oferuje carsharing w tych miastach, natomiast w przypadku 4Mobility i Katowic, to jest to debiut „czwórek” na Górnym Śląsku, natomiast dla Katowic będzie to obecnie trzecia aktywna usługa po wspomnianym Panku i Traficarze. Choć czy możemy w pełni w tym przypadku mówić o carsharingu?

4Mobility informuje, że strefa w Katowicach jest uruchomiona na próbę i udostępniono w niej dwa modele Audi – A3 Sportback oraz Q2 Crossover. Co jednak najbardziej istotne, to to, że samochody „czwórek” w Katowicach można wynająć najkrócej na okres jednej doby. Oferta na minuty jest w tej chwili niedostępna. Można natomiast wynająć samochody w pakietach tygodniowych lub miesięcznych.

Katowice to szósta strefa w których można wynajmować samochody 4Mobility, po lokalizacjach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście i Wrocławiu.

Udostępnij przez :

Ten post ma 3 komentarzy

Dodaj komentarz