A Traficar dalej rośnie…

Największy polski carsharing, robi kolejny krok w kierunku utrzymania statusu największego usługodawcy w naszym kraju. Wielu obserwatorów rynku współdzielonej mobilności w Polsce zastanawiało się, czy po błyskawicznej „inwazji” srebrnych Renault Clio, które w przeciągu 18 miesięcy zapełniło 6 z 7 największych polskich aglomeracji (tylko Łódź na ten moment nie posiada w swoich granicach usługi Traficar), liczba aut w poszczególnych lokalizacjach będzie się powiększać.
Jak się jednak okazuje, operator Traficara nie zwalnia tempa. W lipcu flota 1 400 samochodów powiększyła się o 200 nowych samochodów (po 100 w aglomeracjach trójmiejskiej, oraz stołecznej), a na tym nie koniec. Jak deklarują przedstawiciele operatora, sierpień nieść będzie za sobą kolejne inwestycje o których również poinformujemy na łamach naszego portalu.
Po dodaniu wspomnianych dwóch setek nowych pojazdów, lokalizacja trójmiejska, gdzie na obecną chwilę Traficar jest monopolistą wynosi 400 samochodów, a w stolicy łącznie możemy liczyć na 1 250 samochodów współdzielonych (600 – Panek, 400 – Traficar, 250 – 4mobility).
Udostępnij przez :

Ten post ma jeden komentarz

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.